17 червня 2026 року на заключному засіданні Вченої ради Факультету управління відбулося нагородження студентів кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, які впродовж 2025-2026 навчального року проявили ініціативність, наполегливість та активну участь у розвитку студентського життя.
Подяки від декана Факультету управління Ірини П’ятничук отримали:
Студенти 1 курсу:
-
Бабій Юлія
• Бойчук Софія
• Ваврик Тетяна
• Гірняк Марія
• Данилюк Олександр
• Дацишин Вікторія
• Захарчук Ярослав
• Кобзар Аліна
• Легеня Ніка
• Мельников Вадим
• Нідзялковська Надія
• Попович Ірина
• Пшінько Костянтин
Студенти 2 курсу:
-
Білак Анастасія
• Боднар Віталія
• Джаліліан Емма
• Мочернюк Роман
• Савченко Олександр
Відзначені студенти довели, що університетське життя – це простір для розвитку, реалізації ідей, формування лідерських якостей та досягнення власних перемог.
Викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування щиро вітають студентів із заслуженими відзнаками, радіють їхнім успіхам та пишаються кожним із них.
Бажаємо нових звершень, цікавих можливостей і впевненого руху до майбутніх професійних перемог!

